KENDİN İÇİN BİR İYİLİK YAP

SEV PAZARLAMA FIRSATLAR DÜNYASI

Merhaba, aşağıda detaylarını anlattığımız kazanç sistemimiz ile sosyal çevrenizi maddi gelire dönüştürebilir, sınırlı miktarda emek harcayarak ek gelir sahibi olabilirsiniz. SEV Pazarlama ürettiği ve geliştirdiği ürünler ile size eşsiz kazanç fırsatları sunuyor.

Ancak şunu hatırlatmak isteriz ki, başarı detaylarda gizlidir, onu istemek ve onun için çaba sarfetmek başarı için olmazsa olmazlardandır. Sizlere hayal tacirlerinin yaptığı gibi milyonları vaad etmek yerine, kaliteli, performansı yüksek ve maliyeti düşük ürünler sunmaya çalışarak yardımcı olmaya, kazancınızı arttırmanız için elimizden gelen tüm kurumsal gayreti göstereceğimizi vaad ediyoruz.

Girişimcilere, ev hanımlarına, öğrencilere, çalışan insanlara ve serbest meslek sahiplerine sermaye ihtiyacı olmaksızın, açtığımız mikro kredi yardımı ile iş kurma fırsatı tanıyoruz.

Eğer siz de iletişim yeteneklerinize güveniyor, sosyal yeteneklerinizin ve ikna kabiliyetinizin yeterli seviyede olduğuna inanıyorsanız SEV Pazarlama ailesine katılabilir, yeteneklerinizi beklemeksizin nakit gelire dönüştürebilirsiniz.

SEV Pazarlama üyelerine sunduğu kar marjları, ödediği prim oranları, üyelik şartları ve diğer kazançları ile Türkiye'nin en çok kazandıran network marketing sistemidir. SEV Kazanç Sisteminde;

 • Üye olurken herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.
 • Üye olan herkese 200 TL tutarında mikro kredi-destek paketi veriyoruz.
 • Üyelerimize prim alabilmeleri için her ay ürün alma zorunluluğu getirmiyoruz.
 • Ürünlerimizi üyelerimize 1 ay vadeli veriyoruz ve kredi kartına taksit yapıyoruz.
 • Üyelerimize Silsew markalı ürünleri 1 ay iade-geri alım garantisi ile veriyoruz.


Bu kazanç sisteminin temel mantığı, klasik ticaretteki verimsiz ve maliyet arttırıcı etkenleri ortadan kaldırarak kazan-kazan sistemine yönelik ticaret yapmak ve %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektir.

Klasik ticarette satılan bir ürün maliyetinin büyük bir kısmı distribütor, bayi, toptancı ve perakendeciye dağıtılan paylardan oluşmaktadır. Yani satın aldığımız bir ürüne ödediğimiz bedel içerisinde ürün maliyeti ufak bir yer kaplamaktadır.

SEV Pazarlama sahip olduğu ürün gamı ve kazanç sistemi ile üyelerine eşsiz fırsatlar sunmaktadır.
 

 

 SEV Kazanç sisteminde üyelerimiz birçok farklı yoldan kazanç sağlayabilirler. Bunlar; Sıcak satış karları, Primler, Hediye Puanlar, Ödüller ve Promosyonlar.
Bu kazanç türlerinin detaylarına bakalım;

Sıcak satış karı; Ürünlerin alış fiyatı ile perakende satış fiyatı arasındaki fark üyelerimizin perakende yada sıcak satış karıdır. Üyelerimiz ürünlerimizin satışını gerçekleştirerek %25 ile %35 arasında bir sıcak satış kârı sağlayabilirler. Bu yol SEV Pazarlama üyesinin doğrudan elde ettiği gelirdir.

 

Primler; Prim kazancı kişisel ürün satın alımına dayanmaz. Primleriniz; SEV Pazarlama'ya kazandırdığınız üyelerinizin vermiş olduğu siparişlerden ve yaptıkları satışlardan oransal olarak aldığınız nakit ödemelerdir. Direkt olarak size bağlı bulunan tüm alt üyelerinizin cirosundan %7 , ikinci seviyeden size bağlı üyelerin cirosundan %5 ,üçüncü seviyeden %3,dördüncü seviyeden alt üyelerinizin satışlarından ise %1 prim kazanırsınız.
 

 

 Primler SEV Pazarlama üyelerinin kendi grubunun satışından elde ettiği oransal gelirdir ve kazanç nakit olarak ödenmektedir.
 

 

 Hediye Puanlar; Üyelerin siparişlerinin ciro miktarı ve tahsilat şekline göre hesaplanan puanlardır, üye kazandığı puanlar karşılığında SEV Pazarlama ürünlerini ücretsiz alabilmektedir. Üyelerin hediye puan kazanabilecekleri yollar şunlardır;

 • Üye yapmış olduğu peşin siparişte, sipariş bedelinin %10'u kadar hediye puan kazanır.
 • Üye tek seferde 200 TL ve üzeri verdiği siparişlerde sipariş bedelinin %5'i kadar hediye puan kazanır
 • Üyenin ay içerisinde vermiş olduğu siparişler 400 TL yi aşar ise toplam sipariş bedelinin %5'i kadar hediye puan kazanır. Bir sipariş hem 200 limiti hemde 400 limitini aşıyor ise, sadece bu maddedeki 400 limitinden hediye puan alır.
 • Danışman olan üyeler direkt kendisine bağlı üyelerinin cirosunun 5.000 TL ve uzeri olması durumunda %2 hediye puan kazanır.
 • Lider Danışman olan üyeler direkt kendilerine bağlı olan üyelerinin cirosu 10.000 ve üzeri olması durumunda %4 hediye puan kazanır.
 • Her üye yapmış olduğu yeni üyenin ilk üyelik siparişinden %25 hediye puan kazanır.

Hediye puanlar para yerine kullanılamazlar. Hediye puanlar perakende satıs fiyatı uzerinden urun olarak harcanabilirler. Puanlar ile alınacak ürünleri SEV Pazarlama her ay duyuracaktır.
 

 SEV Kazanç sisteminin SEV Pazarlama üyelerine kazanımları sadece bunlar ile sınırlı değil. SEV Pazarlama her ay en çok satış yapan ve dereceye giren üyelerine cumhuriyet, yarım ve çeyrek altınlar vermektedir.
Aynı zamanda SEV Pazarlama'nın kuruluşunun 1. yıl dönümünde yıl içerisinde en çok satış yapan üyemize otomobil, 2. üyemize LCD Televizyon, 3. üyemize notebook veriyoruz.
Yine 1. yıl dönümümüzde 3 lider danışmanımıza her şey dahil yaz tatili ve 3 lider danışmanımıza umre ziyareti hediye ediyoruz.
 

Eğer siz de SEV Pazarlama danışmanı olarak kendi işinizi kurmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurun, ücretsiz üyelik fırsatından yararlanın.

 

ÜCRETSİZ ÜYELİK FORMU

 

Sitede ara

İletişim

SEV PAZARLAMA DANIŞMANINIZ Girişimcilere, ev hanımlarına, öğrencilere, çalışan insanlara ve serbest meslek sahiplerine sermaye ihtiyacı olmaksızın, açtığımız mikro kredi yardımı ile iş kurma fırsatı tanıyoruz.